Sklep Bombki.pl oferuje szeroką gamę wyrobów o bardzo wysokich walorach współpracując z firmą KADPOL, która działa na rynku już od blisko 20 lat. Naszym celem jest czynić święta kolorowymi radować małych i dużych naszymi ozdobami.

Odbiorcy
Odbiorcami są duże i małe firmy, agencje reklamowe, hurtownie, hiper i super markety sklepy z wielu krajów w Europie jak i z innych kontynentów jak i odbiorcy detaliczni.

W naszej ciągłej ofercie znajdują się kule gładkie i dekorowane (o średnicy od 30 mm do 150 mm ) oraz kształtki. - zachęcamy zapoznać się namiastką naszej oferty zamieszczonej w naszym sklepie internetowym.

Będąc bezpośrednim pośrednikiem producenta jesteśmy w stanie dopasować się do każdego odbiorcy zlecenia realizując na zasadach indywidualnych. Dążymy by sprostać wszelkim gustom i wymaganiom naszych klientów.

Możliwości
W celu zapoznania się z naszymi możliwościami zapraszamy do naszej siedziby - muszą państwo przyznać, że żadna prezentacja multimedialna nie jest w stanie przekazać w pełni walorów ozdób oraz w to miejsce gdzie umieściliśmy cząstkę naszych możliwości !

Nie lubimy nudy
Wieloletnie doświadczenie w branży jak wieloletnia współpraca z najlepszymi grafikami zapewnia nam dostęp do nowych kolekcji, które cieszą naszych rodzimych jak i zagranicznych odbiorców. Każda bombka jest
starannie malowana i dobierana do nieprzypadkowej kolekcji, regularnie tworzymy nowe wzory jak i pomysły na sezonowe nowości.

Nie znosimy substytutów
Proponujemy państwu oryginalny ręcznie malowany przedmiot. Każda bombka wykonania jest od początku do końca za pomocą rąk ludzkich. Każdy etap wymaga od naszych pracowników niezwykłych umiejętności manualnych. Kupując szklaną bombkę zachowujesz ciągłość tradycji pielęgnowanej od lat. Dzięki naszym bombkom Twoje święta będą pełne magii i niepowtarzalnego klimatu.

Zapraszamy do zakupów.

 

Kontakt

Bombki.pl
ul. Swarzędzka 41
62-200 Gniezno
zaneta@kadpol.pl