Dzięki wykorzystaniu szybkich płatności PayU logo do realizacji zamówień przystępujemy natychmiast po wpłynięciu środków na konto.

Czas realizacji zamówień wynosi zwykle do 2 dni roboczych. W kolejnym kroku, przygotowana według zamówienia paczka trafia w ręce firmy kurierskiej, której zadaniem jest dostarczenie do Państwa na drugi dzień roboczy towaru.

W przypadku odbioru osobistego towaru, paczka czeka na odbiór po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym +48 512 680 690. 

Istotne - W okresie przed świątecznym, czas dostawy przesyłek do klientów może nieznacznie się wydłużyć. Zastrzegamy sobie również prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia w przypadku wpłynięcia do sklepu dużej liczby zamówień. Za każdym razem, gdy czas realizacji będzie odbiegał od wcześniej wspomnianego czasu, klient zostanie poinformowany o tym fakcie telefonicznie, bądź drogą elektroniczną.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki. Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.

.

Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia (podając numer zamówienia oraz swój e-mail).

Sklep realizuje zamówienia przez cały rok.

.