Świeca sojowa Zapach Świąt 120 ml Naturalna Świeca

40,00 zł
Brutto

Świeca sojowa o zapachu Świąt 120 ml Naturalna Świeca HANDMADE ręcznie wykonana

Świeca sojowa o zapachu Świąt wprowadzi w Twoim domu magiczną świąteczna atmosferę. Pomarańcza z cynamonem wspaniale łączy się ze świerkiem i daje uczucie lekkości i przyjemności oraz odprężenia. HANDMADE

Indeks: Świeca sojowa Zapach Świąt 120 ml Naturalna Świeca Ilość: 19

Świeca sojowa o zapachu Świąt 120 ml Naturalna Świeca HANDMADE ręcznie wykonana

Świece sojowe w brązowym szklanym pojemniku to minimalistyczna dekoracja domu. Zapach zamknięty w efektownym opakowaniu. W świecy spotkasz knot drewniany. Świeca spakowana jest w pudełko prezentowe wykończone wstążką - idealna na prezent.

Świeca sojowa o zapachu Świąt wprowadzi w Twoim domu magiczną świąteczna atmosferę. Pomarańcza z cynamonem wspaniale łączy się ze świerkiem i daje uczucie lekkości i przyjemności oraz odprężenia.

Dodatkowe informacje :

·         Wosk sojowy jest biodegradowalny i nietoksyczny, pali się dłużej niż świeca z parafiny.

·         Wypełniony wyselekcjonowanymi zapachami, których nazwy wskazują zapach.

·         Olejki eteryczne i zapachowe są certyfikowane, wegańskie i nietestowane na zwierzętach.

·         Wybierając Naturalną Świecę, wybierasz bezpieczeństwo oraz wspaniałą atmosferę.

·         Świeca sojowa wyprodukowana jest ręcznie w Polsce.

Świeca ma pojemność 120 ml - ok. 25 h palenia

Można by pomyśleć, ze w paleniu świec nie ma nic nadzwyczajnego. Natomiast pierwszy rytuał zapalenia świecy powinien odbyć się według pewnych zasad, dzięki czemu będziemy z niej korzystać długo.

Świeca powinna znajdować się w odpowiednim miejscu, bez przeciągów. Uważaj, aby nad świeczką nie było rzeczy typu firanki lub inne dekoracje. Ustaw ją na bezpiecznym podstawku. Nigdy nie zostawiaj świecy bez nadzoru.

Knot powinien wystawać ok. 3-4 mm nad tafle, przed każdym paleniem należy to sprawdzić i przyciąć. Resztki knota usunąć ze świecy, dzięki temu płomień będzie miał odpowiednia moc. Nie pozwól, żeby resztki knota wpadły do świecy.

Jednorazowo możemy palić świece, aż do pełnego stopienia tafli wierzchniej, jest to ważne, aby nie powstały nam tunele. Tunele- czyli dziury mogą spowodować, ze świeca przestanie się dobrze palić. Dodatkowo możemy stracić część wosku poprzez osadzenie go na bokach pojemnika. 

Przy każdym odpaleniu, należy stosować świece ok 1,5-2,5 godzin, ma to na celu uniknięcie przesunięcia knota, a tym samym możemy wykorzystać świece do końca. Po tym czasie nasz nos przyzwyczaja się do zapachu. 

Nigdy nie zostawiaj świecy samej, pamiętaj, ze jest to żywioł, który ciężko opanować,

Po wypaleniu świecy, wystarczy wymyć pojemnik po świecy wrzątkiem i mydłem. Dzięki czemu, możemy wykorzystać go jako pojemnik.

Świeca sojowa Zapach Świąt 120 ml Naturalna Świeca
19 Przedmioty

Specyficzne kody