W razie pytań dotyczących realizacji zamówienia lub samych produktów prosimy o telefon pod numerem +48 600 111 594 lub wysłać wiadomość e-mail pod adres bombkipl@gmail.com. Z miłą chęcią postaramy się pomóc! 

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania:

1. Czy Bombki.pl wykonuje nietypowe zamówienia?

Tak, jak najbardziej jako przedstawiciel fabryki bombek KADPOL jesteśmy wstanie dopasować się do wymagań klienta i w miarę możliwości spełnić jego oczekiwania. Zarówno w kwestii bombek z dedykacją, bombek z imieniem, bombek z logo firmy, bombek na prezent, bombek na firmowe choinki, bombki na wesele czy też bombek gładkich. W sytuacji zaistnienia nietypowego zapytania prosimy o kontakt pod numerem telefonu lub e-mail.

2. Czy można odwiedzić fabrykę bombek KADPOL Kraina Bombek?

Tak, oczywiście że można. Więcej szczegółów na stronie www.kadpol.pl lub numerem telefonu, bądź wiadomości e-mail. Fabryka bombek KADPOL jest otwarta dla każdego, zwiedzać może ją zarówno grupa prywatna jaką jest rodzina, jak i grupy zorganizowane liczące nawet do 100 osób. W swojej ofercie ma do zaoferowania zwiedzanie fabryki i warsztaty plastyczne z malowania bombek, a także pokaźny sklep producenta, w którym są tylko i wyłącznie bombki szklane.

3. Czy fabryka KADPOL Kraina Bombek i sklep internetowy www.bombki.pl jest czynny przez cały rok?

Tak jak najbardziej, już od ponad trzech dekad staramy się zadowalać klientów naszymi bombkami i naszym rzemiosłem. Wytwarzane przez nas bombki są w 100% produkowane w Polsce przez rodzimych artystów.

4. Czy można zamówić bombki z imionami dla przedszkola lub szkoły?

Bombki zamawiane w naszej fabryce bombek wyróżniają się wysokim kunsztem wykonania przy zachowaniu rozsądnej ceny. Wykonywane przez nas bombki z imieniem posiadają z jednej strony grafikę namalowaną przez naszych dekoratorów, a z drugiej strony ręcznie wypisane brokatem imię. Prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość e-mail, wtedy przedstawimy pełną ofertę. Zrobione zamówienie można odebrać osobiście w siedzibie fabryki, przy ul. Kostrzyńskiej 39, w Gnieźnie lub możemy wysłać zamówienie kurierem prosto do placówki oświatowej.

Nasza fabryka od wielu lat już dostarcza bombki z imionami. Jest to wspaniały świąteczny prezent dla dzieci, z którym będą miały wspaniałe wspomnienia w późniejszych latach.

5. Czy na bombce może być wypisany dowolny napis, nie tylko imię?

Tak, oczywiście. Na bombce może być wypisane zarówno samo imię, bądź takie dedykacje jak: Wesołych Świąt, Najlepsza Mama, Wesołych Świąt życzy Romek, Wigilia Rok, Pierwsze Wspólne Święta, Pierwsza Gwiazdka Leonka ROK, Kochana Babcia, Ciocia Basia, Dla Pani Ani od klasy 5a. Pomysł na napis zależy od Ciebie. Jedynym ograniczeniem długości dedykacji jest rozmiar bombki. Na 10 cm bombce wypisujemy napisy do 4 wyrazów, na 12 cm bombce do 6 wyrazów, a na bombce 15 cm maksymalnie do 10 wyrazów. Jako wyrazów nie liczymy znaków interpunkcyjnych, tj.: kropka, średnik, przecinek, dwukropek, myślnik (pauza), wielokropek, znak zapytania (pytajnik), znak wykrzyknienia (wykrzyknik), nawias i cudzysłów. 

6. Czy zamówione bombki dotrą do mnie nieuszkodzone?

Ze względu na to, że są to bombki szklane dokładamy największych starań przy zabezpieczaniu ozdób do wysyłki kurierem. Bombki pakujemy w karton zbiorczy dokładnie wypełniamy luki, aby bombki się nie przemieszczały w trakcie transportu.

W przypadku uszkodzenia zamówionych bombek, dosyłamy zniszczone ozdoby na własny koszt. Nasi klienci nie ryzykują niczym zamawiając u nas bombki :).

7. Kiedy można zamawiać bombki?

Bombki można zamawiać u nas przez cały rok. Trzeba tylko pamiętać, o utrudnieniach w okresie przedświątecznym - czym bliżej świąt w Polsce nadawanych jest coraz więcej paczek przez co firmy kurierskie czasem (bardzo rzadko) mają opóźnienia w dostarczaniu przesyłek i nie mamy na to wpływu. Dlatego, też lepiej składać zamówienia jak najszybciej, jak tylko narodzi się pomysł zakupu bombek. 

 

..