Szanowni Państwo,

Firma Kadpol, od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji tradycyjnych, szklanych ozdób choinkowych. Nasze produkty są ręcznie dmuchane i kolorowane. Zdobienie naszych unikalnych produktów również odbywa się za pomocą pracy ludzkich rąk. Od lat z przyjemnością organizujemy warsztaty zdobienia szklanych ozdób choinkowych oraz wycieczki po naszej fabryce, służąc również Państwu i Państwa wychowankom w zdobywaniu i poszerzaniu wiedzy w zakresie powstawania tradycyjnych bombek choinkowych, obyczajów bożonarodzeniowych, czy samej historii związanej z  popularnością takich ozdób oraz różnymi trendami dekoracyjnymi na świecie.

Link do oferty turystycznej grupy rodzinne i indywidualne (małe grupy) -->> 

 Link do oferty turystycznej grupy zorganizowane (autokarowe) -->> 

My również zauważamy, że w ciągu ostatnich miesięcy wiele się zmieniło, również w sposobie dokonywania zakupów, czy w formie prowadzenia zajęć edukacyjnych i warsztatów rękodzielniczych. Nasze zadania i ich realizacja, w dużej mierze przeniosły się już do sieci. Zarówno obowiązki pracownicze, nauka, czy handel odbywają się teraz za pośrednictwem platform internetowych.

.

 

Nowe technologie i rozwiązania komunikacyjne na stałe wpisały się już w naszą codzienność. Zespół firmy Kadpol, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli dotrzeć do nas osobiście, rozwija możliwości dokonywania zakupów on-line. Zakup naszych produktów, możliwy jest za pośrednictwem stron internetowych: kadpol.pl i bombki.pl oraz za pośrednictwem serwisu Allegro (sprzedający: bombkipl).  W naszych e-sklepach oferujemy bombki gładkie, dekorowane, kształtki, bombki z napisem i wiele innych... Odpowiedzi na dodatkowe pytania chętnie udzielimy telefonicznie, lub mailowo. W naszych e-sklepach za przesyłkę płaci się tylko jeden raz, niezależnie od ilości zamówionych ozdób. Oferujemy również opcję wysyłki za darmo z allegro smart.

 

Cały czas czynny jest również nasz sklep firmowy, przy ul. Kostrzyńskiej 39 w Gnieźnie, który zawsze jest chętnie odwiedzany przez zwiedzających naszą fabrykę oraz wszystkich uczestników warsztatów przez nas prowadzonych.

 

Zachęcamy do odwiedzania naszego profilu facebookowego - bombki.pl, w którym znajdziecie Państwo najnowsze informacje dotyczące naszej oferty oraz inne ciekawe informacje związane z działalnością firmy Kadpol i aktualnymi trendami zdobniczymi w Polsce i na świecie.